• Trainingstijden 2017-2018

    Trainingstijden Bunnik’73 seizoen 2017-2018      
             
    Team Trainer Dagen  Tijden Locatie (veld)
    Heren 1 - senioren Harrie Epskamp Dinsdag 20.15 - 21.45 uur 1A
        Donderdag 20.15 - 21.45 uur 1A
    Heren 2 - senioren Vacature Dinsdag 20.15 - 21.45 uur 1B / 2A
      Wilbert Veenbrink Donderdag 20.15 - 21.45 uur 1B / 2A
    Heren 3 / 4 - senioren Zelf / Vacature Dinsdag 20.00 - 21.30 uur 2A / 1B
      Zelf / Vacature Donderdag 20.00 - 21.30 uur 2A / 1B
    VR1 - senioren Teus Verwoerd Woensdag 20.00 - 21.30 uur 1A
        Vrijdag 20.00 - 21.30 uur 1A
    Overige 35+, 45+ en recreanten   Donderdag  20.00 - 21.00 uur 2B
             
    Recreanten Vrouwen Jolanda Wilshaus Vrijdag 20.00 - 21.00 uur 1A
             
    O19-1  junioren Gerrit Bouquet Maandag 20.00 - 21.15 uur 1B
        Woensdag 20.00 - 21.15 uur 1B
    O17-1  junioren Annemarie Dijkstra Maandag 19.00 - 20.15 uur 1A
        Woensdag 19.00 - 20.15 uur 1A
    O17-2  junioren Iwan Steenbrink  / Patrick Muishout Dinsdag 19.15 - 20.15 uur 1B
      Addy de Ruiter Donderdag 19.15 - 20.15 uur 1B
    O15-1  junioren Iwan Steenbrink  / Patrick Muishout Dinsdag 18.15 - 19.30 uur 1B
        Donderdag 18.15 - 19.30 uur 1B
    O15-2  junioren Abdou el Hachimi Maandag 19.00 - 20.00 uur 1B
        Woensdag 19.00 - 20.00 uur 1B
    O14-1 Junioren Abdou el Hachimi Maandag 18.00 - 19.00 uur 1B
        Woensdag 18.00 - 19.00 uur 1B
    O13-1 pupillen John Bosma Dinsdag 17.30 - 18.45 uur 1B
        Donderdag 17.30 - 18.45 uur 1B
    O13-2 pupillen Bryan Valkenburg Dinsdag 18.45 - 20.00 uur 1A
        Donderdag 18.45 - 20.00 uur 1A
    013-3  pupillen Desiree van Engelen Maandag 18.00 - 19.00 uur 1B
        Woensdag 18.00 - 19.00 uur 1B
    013-4  pupillen Aswin Menke Maandag 18.00 - 19.00 uur 2A
      Bryan Valkenburg Donderdag 18.45 - 20.00 uur 1A
    O11-1 en O11-2  pupillen Aswin Menke Maandag 17.00 - 18.00 uur 1
        Woensdag 17.00 - 18.00 uur 1
    O10-1 en O10-2 pupillen Aswin Menke Maandag 17.00 - 18.00 uur 1
        Woensdag 17.00 - 18.00 uur 1
    O9-1 en O9-2  pupillen John Bosma /Herman Veenbrink Dinsdag 16.30 - 17.30 uur 1
      John Bosma /Herman Veenbrink Donderdag 16.30 - 17.30 uur 1
    O8-1 en O8-2  pupillen John Bosma /Herman Veenbrink Dinsdag 16.30 - 17.30 uur 1
      John Bosma /Herman Veenbrink Donderdag 16.30 - 17.30 uur 1
    De  "Kikkers" Jolanda Wilshaus zaterdag 9.00 - 10.00 uur Wisselend
             
    Keepers O11- en O9- pupillen Vacature      
    Keepers O13 pupillen Jeroen Scherpenzeel donderdag 18.00 - 18.45 uur 1B
    Keepers O17- en O15 jun. en VR1 Jeroen Scherpenzeel donderdag 18.45 - 19.30 uur 1B
    Keepers O19 jun. en Heren 1,2 en 3 Jeroen Scherpenzeel donderdag 19.30 - 20.15 uur 1B
rfwbs-slide