• Hoofdveld voorzien van nieuwe LED-verlichting

    24 nov 2025
  • Hoofdveld Bunnik ’73 straalt met nieuwe LED-verlichting

    Concreet voordeel en betrokken inzet maken het verschil

    Dankzij de gezamenlijke inzet van leden en diverse acties is het hoofdveld van Bunnik’73 recent voorzien van moderne LED-verlichting.
    Deze overstap levert de vereniging een jaarlijkse besparing van ruim 30% op de energiekosten op.
    De nieuwe verlichting zorgt bovendien voor een optimaal verlicht veld, waardoor spelers en supporters tijdens avondtrainingen en wedstrijden profiteren van een helder en gelijkmatig verlichte speelomgeving.

    Dat de investering sneller gerealiseerd kon worden dan oorspronkelijk gepland, is mede te danken aan de opbrengst van de Grote Clubactie van vorig jaar en twee jaar deelname aan RaboClubsupport.
    Daarnaast kwam Bunnik ’73 in aanmerking voor de Subsidieregeling “duurzaam maatschappelijk vastgoed” (DUMAVA), wat de financiële haalbaarheid verder vergrootte.

    Een bijzondere rol was weggelegd voor Hans Peek, een betrokken lid van de club én medewerker bij GMB. Dankzij zijn bemiddeling leverde het maatschappelijk fonds van GMB een royale bijdrage, gelijk aan het ontvangen subsidiebedrag. In samenwerking met Bunnik ’73, Sporthuis Bunnik en leverancier Oostendorp is de LED-verlichting inmiddels geplaatst en volop in gebruik genomen.

    Bunnik ’73 zet stappen in verduurzaming dankzij GMB en betrokken leden.

    De verduurzaming van de club kreeg een extra impuls tijdens een inspirerende avond in maart jl., georganiseerd door de BHIK en de Sponsorcommissie van Bunnik ’73. Gastspreker Ron Jans, trainer van FC Utrecht, wist de aanwezigen te boeien met verhalen over het trainersvak en de kracht van teamgeest. Zijn boodschap over het samen bereiken van doelen sloot naadloos aan bij de ambities van de club.

    Voorafgaand aan het betoog van Ron Jans presenteerden Willem de Wit en Gerard Overbeek de actuele plannen voor Bunnik ’73. Een belangrijke pijler voor het komende jaar is de verdere verduurzaming van de vereniging, waarbij de vervanging van de veldverlichting door energiezuinige LED-lampen als eerste stap werd genoemd. Gezien de benodigde investering werd iedereen opgeroepen om mee te denken en te helpen.

    Hans Peek, al jarenlang actief lid van Bunnik ’73 en werkzaam bij GMB, zag direct een kans om het verduurzamingsproject te ondersteunen. GMB is actief in het ‘waterspoor’.


    Zij voeren projecten uit op drinkwaterstations, rioolwaterzuiveringen, rioolrenovatie en helpen mee met het versterken van de dijken in ons land. GMB heeft maatschappelijk ondernemen en duurzaamheid hoog in het vaandel staan.GMB staat bekend om zijn maatschappelijke betrokkenheid en beschikt over een sociaal fonds waarmee medewerkers ondersteund worden bij initiatieven die hen persoonlijk raken. Hans legde het plan voor aan zijn werkgever, met als resultaat een genereuze financiële bijdrage aan
    de nieuwe verlichting. Hier is Bunnik ’73 erg blij mee en GMB enorm dankbaar voor!

    Hans Peek benadrukt: “Het is bijzonder om te zien hoe mijn werk bij GMB en mijn betrokkenheid bij Bunnik’73 samenkomen. Dankzij het sociaal fonds van GMB hebben we als vereniging een mooie stap kunnen zetten naar een duurzamere toekomst.”

    Wie benieuwd is naar de projecten van GMB of op zoek is naar werk waarin maatschappelijke impact centraal staat, kan bij GMB terecht voor uitdagende functies op het gebied van water, duurzaamheid en infrastructuur. Het sociaal fonds van GMB is uniek omdat het medewerkers actief betrekt bij het ondersteunen van initiatieven die hen persoonlijk raken. Voor meer informatie, kijk op werken bij GMB of neem contact op met Hans Peek – wie weet maak jij binnenkort ook het verschil!