• Algemeen Bestuur
    Voorzitter / Voetbalzaken senioren André Westerhout 06-29045656 voorzitter@bunnik73.nl
    Penningmeester Bram van Tergouw 06-51794103 penningmeester@bunnik73.nl
    Secretaris Osgar van Tricht 06-30204926 secretaris@bunnik73.nl
    Jeugdzaken Aswin Menke 06-11190871 jeugd@bunnik73.nl
    Vrijwilligerszaken Henri Deten 06-36151363 vrijwilligers@bunnik73.nl
    Seniorenafdeling
    Algemene Zaken Andre Westerhout 06-29045656 voetbal@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Heren senioren Jan Doornenbal 06-48344961 wedstrijdsecr.senioren@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Vrouwen Senioren Andre Westerhout 06-13738328 dames@bunnik73.nl
    Coordinator 45+ voetbal Henri Deten 06-36151363 45plus@bunnik73.nl
    Contact Vrouwen recreanten Saskia Rijnbende Vrouwen.recreanten@bunnik73.nl
    Jeugdafdeling
    Voorzitter Jeugdafdeling Aswin Menke 06-11190871 jeugd@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugdafdeling Anneke van Zijl 06-12083125 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Coördinator Jeugdelftallen Herman Veenbrink 06-26749818 junioren@bunnik73.nl / pupillen@bunnik73.nl
    Hoofd Jeugdopleiding Iwan Steenbrink 06-23002878 isteenbrink@ziggo.nl
    Algemene zaken Stef Geldtmeijer 06-18562220 jeugd.algemeen@bunnik73.nl
    Technische Commissie
    Voorzitter Gijs van Lunteren 06-22439546 tc@bunnik73.nl
    Lid TC Herman van Lunteren 06-21533663 tc@bunnik73.nl
    Lid TC Wim van Leeuwen 06-46230522 tc@bunnik73.nl
    Hoofd Jeugdopleiding Iwan Steenbrink 06-11641697 tc@bunnik73.nl
    Lid TC Barry van Wiggen -- tc@bunnik73.nl
    Lid TC Michel Blonk -- tc@bunnik73.nl
    Trainers
    Trainer selectie senioren Harrie Epskamp 06-52333928 --
    Trainer selectie senioren 2-3-4 Peter Berrens 06-51105277 --
    Trainer selectie senioren 2 (Do) Wilbert Veenbrink 030-6567532 --
    Trainer Vrouwen senioren (Zo) Teus Verwoerd 06-44066980 --
    Trainer O19-1 junioren Adriaan Groenen 06-53789509 --
    Trainer O17-1 junioren Annemarie Dijkstra 06-11749369 --
    Trainer O16-1 junioren Iwan Steenbrink 06-11641697 isteenbrink@ziggo.nl
    Trainer O15-1 junioren Abdoe El Hachimi 06-14600508 --
    Trainer O15-2 junioren Abdou El Hachimi 06-14600508 --
    Trainer O14-1 junioren Gerrit Bouquet 030-6563721 --
    Trainer O13-1 pupillen John Bosma 06-25421552 --
    Trainer O13-2 pupillen John Bosma 06-25421552 --
    Trainer O10, O11 en O12 pupillen Aswin Menke 06-11190871 --
    Trainer O8 en O9 pupillen Herman Veenbrink 06-26749818 --
    Trainer 'De Kikkers' Jolanda Wilshaus 06-52035095 kikkers@bunnik73.nl
    Trainer Vrouwen recreanten Eef Goes 06-27200237 Vrouwen.recreanten@bunnik73.nl
    Keeperstrainer Junioren en Senioren Jeroen Scherpenzeel 06-36182619 --
    Sponsoring
    lid Sponsorcommissie

    *Vacature*

    -- sponsoring@bunnik73.nl
    Kantine
    Bar - Commissie Mirjam de Wilt -- bas@bunnik73.nl
    Bar - Commissie Nelleke Westerhout -- bas@bunnik73.nl
    Redactie
    Redacteur

    *Vacature*

    -- Redactie@bunnik73.nl
    Webmaster Wouter Hoekman Webmaster@bunnik73.nl
    Onderhoud & terrein & Materialen
    Onderhoud gebouwen Brug, Ton vd -- onderhoud@bunnik73.nl
    Onderhoud gebouwen Theo de Kruijf -- onderhoud@bunnik73.nl
    Terreinen en materialen Arnold van Zijl 06-23464108 materiaal@bunnik73.nl
    Terreinen en materialen Gert de Vreeden 06-49741762 materiaal@bunnik73.nl
    Overigen
    Ledenadministratie Dik Mevius -- Ledenadministratie@bunnik73.nl
    Vertrouwens Contact Persoon Jolanda Wilshaus 06-52035095 vcp@bunnik73.nl
    Functionaris Gegevensbescherming Wouter Hoekman -- Webmaster@bunnik73.nl
    Consul KNVB Herman van Lunteren 06-21533663 consul@bunnik73.nl
    Buurtsportcoach - Bunnik Beweegt Jesper Oele -- buurtsportcoach@bunnik73.nl
rfwbs-slide