• Algemeen Bestuur
    Voorzitter / Voetbalzaken senioren André Westerhout 06-29045656 voorzitter@bunnik73.nl
    Penningmeester Bram van Tergouw 06-51794103 penningmeester@bunnik73.nl
    Secretaris -- -- secretaris@bunnik73.nl
    Jeugdzaken Laurens Zwakhals 06-46860840 jeugd@bunnik73.nl
    Vrijwilligerszaken Henri Deten 06-36151363 vrijwilligers@bunnik73.nl
    Seniorenafdeling
    Algemene Zaken Andre Westerhout 06-29045656 voetbal@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Heren senioren Jan Doornenbal 06-48344961 wedstrijdsecr.senioren@bunnik73.nl
    Verzorger/ster Heren 1

    *Vacature*

    -- wedstrijdsecr.senioren@bunnik73.nl
    Coordinator 35+ / 45+ voetbal Henri Deten 06-36151363 45plus@bunnik73.nl
    Jeugdafdeling
    Voorzitter Jeugdafdeling Laurens Zwakhals 06-46860840 jeugd@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd (Scheidsrechters) Annemarie Dijkstra 06-11749369 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd (Wedstrijdzaken) Nelleke Westerhout 06-15526499 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Coördinator Jeugdelftallen Herman Veenbrink 06-26749818 junioren@bunnik73.nl / pupillen@bunnik73.nl
    Hoofd Jeugdopleiding Iwan Steenbrink 06-23002878 isteenbrink@ziggo.nl
    Algemene zaken Stef Geldtmeijer 06-18562220 jeugd.algemeen@bunnik73.nl
    Activiteiten Jeugdafdeling Mirjam de Wilt jeugd.algemeen@bunnik73.nl
    Technische Commissie
    Voorzitter Herman van Lunteren 06-21533663 tc@bunnik73.nl
    Lid TC John Bosma 06-25421552 tc@bunnik73.nl
    Lid TC & Hoofd Jeugdopleiding Iwan Steenbrink 06-11641697 tc@bunnik73.nl
    Lid TC Berry van Wiggen -- tc@bunnik73.nl
    Lid TC Johan Hoogenhout -- tc@bunnik73.nl
    Trainers
    Trainer selectie senioren Edwin Bakker 06-43747634 --
    Trainer selectie senioren 2 Wilbert Veenbrink 030-6567532 --
    Trainer selectie senioren 3+4 Joris Polzin 06-15853813 --
    Trainer O19 junioren Adriaan Groenen 06-53789509 --
    Trainer O17 junioren Annemarie Dijkstra 06-11749369 --
    Trainer O16 junioren Henk ter Hoeve 06-28530775 --
    Trainer O15 junioren Henk ter Hoeve 06-28530775 --
    Trainer O14 junioren

    *Vacature*

    -- --
    Trainer O13 pupillen John Bosma 06-25421552 --
    Trainer O12 pupillen Maarten Groenen 06-34372227 --
    Trainer O11 pupillen Jeroen Lammers 06-33825533 --
    Trainer O10 pupillen Volgt -- --
    Trainer O8 en O9 pupillen Herman Veenbrink 06-26749818 --
    Trainer 'De Kikkers' Jolanda Wilshaus 06-52035095 kikkers@bunnik73.nl
    Trainer Vrouwen recreanten Eef Goes 06-27200237 Vrouwen.recreanten@bunnik73.nl
    Keeperstrainer Junioren en Senioren Joop Dijkstra 06-30888408 --
    Sponsoring
    lid Sponsorcommissie Wim de Wit -- sponsoring@bunnik73.nl
    Kantine
    Bar - Commissie Bram van Tergouw 06-51794103 penningmeester@bunnik73.nl
    Bar - Commissie

    *Vacature*

    -- bas@bunnik73.nl
    Redactie
    Redacteur Wander Rademaker -- Redactie@bunnik73.nl
    Webmaster Wouter Hoekman Webmaster@bunnik73.nl
    Onderhoud & terrein & Materialen
    Onderhoud gebouwen Brug, Ton vd 06-24790377 onderhoud@bunnik73.nl
    Onderhoud gebouwen Theo de Kruijf -- onderhoud@bunnik73.nl
    Terreinen en materialen Arnold van Zijl 06-23464108 materiaal@bunnik73.nl
    Terreinen en materialen Gert de Vreeden 06-49741762 materiaal@bunnik73.nl
    Overigen
    Ledenadministratie Dik Mevius -- Ledenadministratie@bunnik73.nl
    Vertrouwens Contact Persoon Jolanda Wilshaus 06-52035095 vcp@bunnik73.nl
    Functionaris Gegevensbescherming Wouter Hoekman -- Webmaster@bunnik73.nl
    Consul KNVB Herman van Lunteren 06-21533663 consul@bunnik73.nl
    Buurtsportcoach - Bunnik Beweegt Jesper Oele -- buurtsportcoach@bunnik73.nl