• Heren 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Eeden, Edwin vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Kruijf, Ton deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Mevius, DikOverige stafTeammanager
    Raats, JosOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:00Bunnik '73 2 - VVA Achterberg 2Sportpark Tolhuislaan
    3 okt. 12:00Saestum 2 - Bunnik '73 2Sportpark Saestum
    10 okt. 12:00Bunnik '73 2 - Scherpenzeel 2Sportpark Tolhuislaan
    24 okt. 12:00Bunnik '73 2 - Valleivogels 3Sportpark Tolhuislaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Woudenberg 4 - Bunnik '73 22 - 1
    12 sep.Bunnik '73 2 - CSW 42 - 2
  • Poulestanden Bunnik '73 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeist 211006063
    2Scherpenzeel 211004133
    3VVA Achterberg 211003033
    4IJsselmeervogels 311002023
    5Woudenberg 411002113
    6DOVO 210103301
    7FC Driebergen 210103301
    8Bunnik '73 2100112-10
    9Valleivogels 3100102-20
    10Odysseus '91 4100114-30
    11Saestum 2100103-30
    12SVM 2100106-60

    Poulestanden Bunnik '73 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 221105324
    2Kampong 221016513
    3CSW 4201147-31
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amersfoort, OlafTeamspeler
    Bakker, BramTeamspeler
    Berge, Mark van denTeamspeler
    Beunder, NiekTeamspelerMiddenvelder
    Blonk, MichelTeamspeler
    Bosma, JorisTeamspeler
    Dijk, Eric vanTeamspelerVerdediger
    Kuus, JordiTeamspelerAanvaller
    Mevius, TeunTeamspeler
    Planque, Bartho deTeamspeler
    Wilshaus, MarkTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bunnik '73 2

    VS

    VVA Achterberg 2

    26 september 202012:00 uur
    Sportpark Tolhuislaan veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Bunnik '73 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd