• Dagelijks Bestuur

    FunctieNaamEmail
    VoorzitterWesterhout, G.A.M. voorzitter@bunnik73.nl
    SecretarisAfgeschermd
    PenningmeesterTergouw, A.F.M. vanpenningmeester@bunnik73.nl
  • Hoofd Bestuur

    LidRolFoto
    Westerhout, AndréVoorzitter
    Tergouw, Bram vanPenningmeester
    Dijkstra, AnnemarieBestuurslid Jeugdvoetbal
    Overbeek, GerardBestuurslid PR & Sponsoring

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Algemeen Bestuur
    Voorzitter / Voetbalzaken senioren André Westerhout 06-29045656 voorzitter@bunnik73.nl
    Penningmeester Bram van Tergouw 06-51794103 penningmeester@bunnik73.nl
    Secretaris -- -- secretaris@bunnik73.nl
    Jeugdzaken Annemarie Dijkstra 06-11749369 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Lid Gerard Overbeek -- --
    Seniorenafdeling
    Algemene Zaken Andre Westerhout 06-29045656 voetbal@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris senioren Jan Doornenbal 06-48344961 wedstrijdsecr.senioren@bunnik73.nl
    Coordinator 35+ / 45+ voetbal Hans de Roon 06-20699462 info@hansderoon.nl
    Jeugdafdeling
    Voorzitter Jeugdafdeling Laurens Zwakhals 06-46860840 jeugd@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd (Scheidsrechters) Annemarie Dijkstra 06-11749369 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Wedstrijdsecretaris Jeugd (Wedstrijdzaken) Nelleke Westerhout 06-15526499 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Coördinator Jeugdelftallen Herman Veenbrink 06-26749818 junioren@bunnik73.nl / pupillen@bunnik73.nl
    Hoofd Jeugdopleiding Iwan Steenbrink 06-11641697 isteenbrink@ziggo.nl
    Activiteiten Jeugdafdeling Mirjam de Wilt jeugd.algemeen@bunnik73.nl
    Technische Commissie
    Lid TC John Bosma 06-25421552 tc@bunnik73.nl
    Lid TC & Hoofd Jeugdopleiding Iwan Steenbrink 06-11641697 tc@bunnik73.nl
    Lid TC Berry van Wiggen -- tc@bunnik73.nl
    Lid TC Johan Hoogenhout -- tc@bunnik73.nl
    Trainers
    Trainer selectie senioren Adriaan Groenen 06-53789509 --
    Trainer selectie senioren 2 Wilbert Veenbrink 030-6567532 --
    Trainer selectie senioren 3+4 Joris Polzin 06-15853813 --
    Trainer O19 junioren Onbekend -- --
    Trainer O18-1 junioren Henk ter Hoeve 06-28530775 --
    Trainer O18-2 junioren Melvin van Denderen 06-11453157 --
    Trainer O16-1 junioren

    *Vacature*

    -- --
    Trainer O15-1+2 junioren Dennis Bosma 06-24572417 DennisBosma90@hotmail.com
    Trainer O14-1 junioren Annemarie Dijkstra 06-11749369 wedstrijdsecr.jeugd@bunnik73.nl
    Trainer O13 pupillen John Bosma 06-25421552 JohnBosma@icloud.com
    Trainer O12 pupillen John Bosma 06-25421552 JohnBosma@icloud.com
    Trainer O11 pupillen Erwin Roos 06-44668009 --
    Trainer O10 pupillen Maarten Verkerk 06-22562883 --
    Trainer O9 pupillen Herman Veenbrink 06-26749818 --
    Trainer O8 pupillen David Witte 06-41977458 --
    Trainer 'De Kikkers' Yvar van Weenen 06-34018763 --
    Keeperstrainer Senioren

    *Vacature*

    -- --
    Keeperstrainer Junioren Dennis Veenbrink 06-37442027 --
    Sponsoring
    lid Sponsorcommissie Gerard Overbeek -- sponsoring@bunnik73.nl
    lid Sponsorcommissie Wim de Wit -- sponsoring@bunnik73.nl
    Kantine
    Bar - Commissie Bram van Tergouw 06-51794103 penningmeester@bunnik73.nl
    Bar - Commissie

    *Vacature*

    -- bas@bunnik73.nl
    Redactie
    Redacteur Wander Rademaker -- Redactie@bunnik73.nl
    Webmaster Wouter Hoekman Webmaster@bunnik73.nl
    Onderhoud & terrein & Materialen
    Onderhoud gebouwen Brug, Ton vd 06-24790377 onderhoud@bunnik73.nl
    Onderhoud gebouwen Theo de Kruijf -- onderhoud@bunnik73.nl
    Terreinen en materialen Arnold van Zijl 06-23464108 materiaal@bunnik73.nl
    Terreinen en materialen Gert de Vreeden 06-49741762 materiaal@bunnik73.nl
    Overigen
    Ledenadministratie Jos Raats / Bram van Tergouw -- Ledenadministratie@bunnik73.nl
    Functionaris Gegevensbescherming Wouter Hoekman -- Webmaster@bunnik73.nl
    Consul KNVB Herman van Lunteren 06-21533663 consul@bunnik73.nl
    Buurtsportcoach - Bunnik Beweegt Jesper Oele -- buurtsportcoach@bunnik73.nl
  •