• 1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Epskamp, DionneMedische stafVerzorger
    Epskamp, HarrieTechnische stafTrainer/coach
    Versteeg, ErikTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 14:30Bunnik '73 1 - DEV Doorn 1Sportpark Tolhuislaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Bunnik '73 1 - VVZ '49 10 - 1
    18 mei.Jonathan 1 - Bunnik '73 12 - 4
  • Poulestanden Bunnik '73 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CDW 125173547262154
    2VVZ '49 125165449252453
    3Jonathan 125154663342949
    4Houten 125136660312945
    5Veenendaal 12513574244-244
    6DOSC 12512494946340
    7FC Oudewater 125103124647-133
    8Focus '07 12595113852-1432
    9DVSU 12585123644-829
    10Hees 12569104145-427
    11FZO 12566134959-1024
    12Bunnik '73 12557134255-1322
    13DEV Doorn 12564153152-2122
    14Candia '66 12544172659-3316

    Poulestanden Bunnik '73 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bunnik '73 132108447
    2OSM '75 131206425
    3Faja Lobi KDS 131118714
    4SVF 13003411-70

    Poulestanden Bunnik '73 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 111006063
    2Huizen 111006153
    3Maarssen 111006153
    4Roda '46 111005053
    5DWSV 111005143
    6Zwaluwen Utrecht '11 111005233
    7Loosdrecht 111004133
    8Hoogland11003033
    9KDO sv 111003033
    10SDO11003033
    11Altius 111004223
    12APWC 111004223
    13HMS 111004223
    14Elinkwijk 111003123
    15Jonathan 111003123
    16Zuidvogels HSV De 111003123
    17Kampong 111004313
    18Hooglanderveen 111003213
    19Argon 111002113
    20DHSC 111002113
    21Meern De11002113
    22SVL 111002113
    23Scherpenzeel 111001013
    24VVZA 111002203
    25SCH '44 111002203
    26Merino's de 110012200
    27Montfoort 110012200
    28Vreeswijk 1100134-10
    29FC Hilversum 1100123-10
    30CJVV 1100112-10
    31EDO (U) 1100112-10
    32PVCV 1100112-10
    33Veenendaal 1100112-10
    34JSV Nieuwegein 1100101-10
    35BFC 1100124-20
    36FZO 1100124-20
    37Laren 99 sv 1100124-20
    38AH'78 1100113-20
    39Focus '07 1100113-20
    40Zeist 1100113-20
    41sva Papendorp100125-30
    42CDW 1100114-30
    43Bunnik '73 1100103-30
    44Meern De 1100103-30
    45MSV '19 1100103-30
    46Argon 2100115-40
    47Nederhorst vv 1100116-50
    48VVZ '49 1100116-50
    49HDS 1100105-50
    50DEV Doorn 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Beunder, NiekTeamspeler
    Beunder, ThijsTeamspeler
    Boonen, ThijsTeamspeler
    Bremers, TobiasTeamspeler
    Haaren, Kevin vanTeamspeler
    Hoffman, WouterTeamspeler
    Jurgens, RobbinTeamspelerMiddenvelder
    Leeuwen, Nick vanTeamspeler
    Poel, Bas van deTeamspeler
    Raats, JelleTeamspeler
    Rademaker, WanderTeamspeler
    Wijnen, MaxTeamspeler
rfwbs-slide